Dlaczego serwisowanie w ASO bardziej się opłaca? Oto trzy najważniejsze powody

Wiele osób unika autoryzowanych serwisów obsługi jak ognia, powtarzając krążące mity, że jest drogo, a mechanicy nie znają się na swojej pracy. Nic bardziej mylnego. Istnieje kilka powodów, dla których warto jeździć ze swoim samochodem do ASO. Przedstawiamy trzy najważniejsze.

Wyszkoleni pracownicy, którzy idealnie znają daną markę

Nigdzie nie znajdziemy lepiej wyszkolonych pracowników, jak właśnie w serwisie ASO. Z bardzo prostego powodu. Mechanicy, którzy tam pracują na bieżąco przechodzą szkolenia organizowane przez producenta marki. Wszystko po to, aby wiedzieli, jakie zmiany zachodzą w modelach, jak najszybciej coś naprawiać i korzystać z możliwości, jakie dają. Co więcej, pracując nieustannie przy tych samych rozwiązaniach stają się w nich niewątpliwie maksymalnymi specjalistami. Do tego są w stanie dużo szybciej odkryć usterkę, niż w innym warsztacie, bo wiedzą, jakie objawy, jakie zniszczenie może dawać, bo przecież mają z tym do czynienia na co dzień. Dlatego trudne przypadki, zawsze warto rozwiązywać u nich, a i te łatwe na pewno będą zrobione na najwyższym poziomie.

Najlepsze narzędzia i oryginalne części

Niewątpliwie w ASO posiadają również dużo lepsze narzędzia niż niezależne warsztaty. Wszystko dlatego, że są one dedykowane i producenci tego od nich wymagają. Tym bardziej, że są oni też dokładnie sprawdzani, aby świadczyć usługi najwyższej jakości. Oprócz tego warsztat ten ma najszybszy dostęp do oryginalnych części. Dzięki temu dużo szybciej może być gotowe nasze auto. Co więcej, jeśli nie chcemy i nie potrzebujemy korzystać z części oryginalnych, to użyte zamienniki na pewno będą spełniać wysokie wymogi producenta. To samo dotyczy się płynów eksploatacyjnych i filtrów, które również idealne są dopasowane do naszego modelu. To daje nam pewność, że auto będzie chodzić dobrze i nie będzie sprawiać z tego powodu problemów.

Ostatecznie wyjdziemy na tym finansowo lepiej

Wiele osób skupia się przy ASO tylko na tym, że otrzymuje wyższy rachunek niż w niezależnym warsztacie. Takie myślenie jest jednak bardzo krótkowzroczne, ponieważ będziemy mogli zyskać finansowo później. Przede wszystkim dlatego, że wykonana usługa będzie zrobiona na najwyższym poziomie i nie będziemy musieli ponownie tego wykonywać. Poza tym, wartość naszego samochodu będzie spadała wolniej. Statystyki pokazują, że auta, które są serwisowane w ASO sprzedają się szybciej i za lepszą kwotę.
Już dziś umów się na wizytę do ASO: http://www.serwistoyoty.pl/przeglad

Add a Comment