Dostarczenie i serwis WC zleć firmom zewnętrznym

Żeby dobrze zorganizować wydarzenie w plenerze, trzeba zająć się wieloma sprawami: uzyskaniem pozwoleń, wynajęciem sprzętu, promocją. Należy też zadbać o odpowiednie zaplecze sanitarne. Wprawdzie nie jest to najważniejsza rzecz, jednak bez tego impreza nie mogłaby się odbyć.

Wynajęcie toalet nie jest trudne

Coraz częściej w trakcie eventów pojawiają się przenośne toalety. To nikogo specjalnie nie dziwi, bo pozwala na dużą swobodę. Nie trzeba się uzależnić od warunków, jakie są w danym miejscu. Nierzadko ilość ubikacji, które są na danym obiekcie jest niewystarczająca. Poza tym pozostawiają one sporo do życzenia. Decydując się na mobilne WC można dobrać rozwiązanie dokładnie dopasowane do potrzeb organizatora, a także do charakteru imprezy i jej czasu trwania. Najczęściej wybiera się standardowe toalety, ale bywa i tak, że organizatorzy decydują się na pisuary lub kabiny pisuarowe. Mają one tę przewagę, że w porównaniu z klasycznymi ubikacjami nie zajmują dużo miejsca. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni mieści się do kilku pisuarów. Zaletą sanitariatów jest także ich dobra jakość wykonania. Zastosowanie wysokiej klasy tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że kabiny są schludne i estetycznie wyglądają.

Jeden telefon i problem z głowy

Zorganizowanie toalet nie jest trudne. Wystarczy skontaktować się z firmą zewnętrzna, która zajmuje się tego typu usługami i ustalić z nimi wszystkie palące kwestie, tj. ilość osób, czas trwania wydarzenia itp. Następnie konsultant podpowie, jakie rozwiązanie będzie w naszym przypadku najlepsze, czy lepiej zdecydować się na same ubikacje, czy też warto dobrać do tego pisuary. Jeśli impreza ma charakter kilkudniowy można zastanowić się nad kabinami sanitarnymi lub umywalkami polowymi, by uczestnicy mogli się odświeżyć. Po ustaleniu ważniejszych kwestii firma zewnętrzna zajmie się całą resztą. W zakres usługi wchodzą najczęściej: dostarczenie sanitariatów, a także montaż i serwis WC. Zazwyczaj też podwykonawca zajmuje się utrzymaniem porządku i sprzątaniem po skończonym wydarzeniu. Pracy jest dużo. Po każdym koncercie zostaje mnóstwo petów i innych śmieci, które trzeba pozbierać. Najczęściej zajmuje się tym właśnie dostawca rozwiązań sanitarnych. Takie działania powodują, że organizator ma znacznie więcej czasu na załatwianie bieżących spraw: promocję imprezy, kontakt z wykonawcami, wydrukowanie biletów i wiele innych.
Potrzebujesz zaplecza sanitarnego na imprezę? Skontaktuj się z nami: http://wcserwis.pl

Add a Comment