Fotobudka – dobry sposób na świetną pamiątkę po weselu

Sala, muzyka, stroje – wszystko to zamawia się na swoje wymarzone wesele z dużym wyprzedzeniem. Dopiero później zastanawiamy się, co zrobić, żeby to właśnie nasza impreza była niezapomniana. Jest kilka możliwości sprawienia, że gości wychodzący z zabawy jeszcze długo jej nie zapomną, a wy znajdziecie się w czołówce organizatorów w rodzinie.

Tworzenie pamiątek dla was może dostarczyć zabawy gościom

Do lamusa odchodzi powoli pamiątkowa księga gości, do której każdy obecny obowiązkowo musiał się wpisać i złożyć kolejne życzenia parze. Najczęściej bowiem trudno jest im wymyśleć wartościowe życzenia, aby nie powtarzać tego co już napisali w kartkach albo mówili po ślubie. Do tego fajnie się to czyta po raz pierwszy, może drugi, ale później rzadko kiedy jest chęć do tego sięgać. Można jednak zrobić sobie pamiątkę w zupełnie inny sposób. Wszystko zależy od naszej kreatywności. Jeśli chcemy aby nasi goście przekazali nam dobre życzenia, możemy stworzyć duże drzewko, na którym będą je wieszać. Na ramce przy zdjęciu goście mogą natomiast robić swoje odciski palców, możliwości jest wiele. Ostatnio modna stała się fotobudka, która nie tylko zrobi pamiątkowe zdjęcia w dwóch egzemplarzach (para młoda otrzyma wszystkie, duplikat przekazany zostanie gościom), ale również przyniesie dużo zabawy. Fotobudka przyjedzie do nas bowiem z zestawem różnych akcesoriów: kapeluszami, okularami, sztucznymi ustami czy wąsami, które sprawią, że nasi goście podczas przebierania i zdjęć będą pokładać się ze śmiechu. Dodatkowo można takie zdjęcia wklejać do książki, jeżeli bardzo zależy nam na takiej pamiątce.

Dodatkowe atrakcje zawsze sprawią przyjemność

Dla gości nie przepadających za czystą wódką świetną atrakcją może okazać się barman, który nie tylko przez całą imprezę będzie tworzył dla wszystkich wymyślne i pyszne drinki, ale również zrobi pokaz barmański. Dodatkowym miłym momentem może być też pokaz sztucznych ogni lub puszczanie lampionów w niebo. Nie tylko jest to romantyczne, ale również bardzo efektowne, gdy wszystkie wzbijają się w niebo. Te atrakcje jednak nie są możliwe do wykonania w miejscach do tego nieprzystosowanych. Zdarzają się też różnego rodzaju pokazy: taneczne czy magików. Zawsze sprawiają, że jest ciekawiej, a goście wychodzą z weselnej sztampy. Oczywiście nie można też przesadzać z ilością dodatków, ponieważ może się okazać, że nasza rodzina i znajomi nie mieli kiedy pobawić się na parkiecie, a jedzenie stygło na stołach. Nadmiar wrażeń też nie jest dobry, dlatego atrakcje należy dobierać umiarkowanie.

Add a Comment