Lubisz zmiany? Guma w sprayu to zmiany łatwe, szybkie i odwracalne!

Każdy z nas dba o swój samochód najlepiej, jak potrafi. Czasem konieczne są naprawy, czasem lakierowanie, a czasem chcemy po prostu coś zmienić, ponieważ pragniemy, by auto stało się bardziej oryginalne, bądź potrzebuje dodatkowej ochrony.

Małe wielkie zmiany

Czasami mała zmiana może oznaczać naprawdę wiele, szczególnie wtedy,, gdy mocno rzuca się w oczy. Na pewno spotykamy czasami na naszych ulicach zwyczajne samochody, które jednak przyciągają od razu nasza uwagę, ponieważ jakiś drobny jego element wyróżnia się spośród całego sznura nudnych i identycznych pojazdów. Marzy nam się wtedy pewnie również osiągnięcie takiego efektu, ale być może nie wiemy, jak się do tego zabrać. Jest pewien bardzo prosty sposób, z którym Poradza sobie nawet amatorzy, którzy jeszcze nigdy nie modyfikowali swojego samochodu. Rozwiązaniem jest guma w sprayu. Prosta metoda na skuteczną odmianę. Możesz nią pokryć felgi, lusterka, czy inne części samochodu. Nałożenie nie wymaga specjalnej wprawy, jest wręcz banalnie proste, choć polecamy najpierw obejrzeć filmik instruktażowy. Po pierwsze zabezpiecz dokładnie to, czego nie chcesz pomalować. Zabezpiecz to taśmą, którą później oderwiesz, a ona ochroni daną powierzchnię. Później po prostu spryskaj powierzchnię sprayem. Nałóż kilka warstw, żeby mieć pewność, że warstwa jest wystarczająca. Od razu po nałożeniu gumy odklei taśmę zabezpieczającą. Później poczekaj, aż wszystko wyschnie. I… gotowe!

Piękny samochód

W taki oto prosty sposób guma w sprayu sprawi, że nasz pojazd uzyska nowy wygląd. Kolor możemy dobrać wedle naszego własnego gustu. Modne w ostatnim czasie jest pokrywanie lakieru matową warstwą, to również umożliwi nam ta guma. Samochody w lakierze matowym, trzeba przyznać prezentują się bardzo ciekawie i oryginalnie. Nowoczesny i odświeżony wygląd to jednak nie wszystko. Warstwa, jaką pokrywamy karoserię lub felgi, czy inne elementy dodatkowo ochrania samochód. Jest to wytrzymała warstwa, odporna nawet na bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury. Chroni powierzchnie przed brudem, a także wilgocią, ale również przed odpryskami i co bardzo ważne zarysowaniami. A te niestety zdarzają się bardzo często w zatłoczonym mieście i na parkingach. Warto również podkreślić łatwość, z jaką możemy zmienić uzyskany efekt i wrócić do stanu poprzedniego. Guma w sprayu nie łączy się z daną powierzchnią na stałe, więc wystarczy ją delikatnie oderwać i nie będzie żadnego znaku, ż kiedykolwiek coś było zmienione. Zauważmy jednak, że przez to, że nie łączy się ona na stałe powinna być nakładana jedynie na gładkie powierzchnie, takie właśnie, jak karoseria samochodu. Chropowate drewno nie przyjmie jej tak dobrze.

Spróbuj zmian

Ta łatwość zmiany zachęcana do podejmowania eksperymentów i tworzenia, co jakiś czas nowego wizerunku naszego pojazdu. Kolorowe lusterka, a za kilka miesięcy felgi. Bawmy się naszym autem nie martwiąc się o spadek jego jakości.

Markowej gumy w sprayu szukaj w sklepie Lakiery24.com

Add a Comment