Nowe auto zawsze serwisujesz w ASO, dlaczego nie używane?

Kupując samochód z salonu mamy obowiązek jego serwisowania w Autoryzowanym Serwisie ze względu na gwarancję, którą objęty jest nasz pojazd. Nie oznacza to jednak, że po tym okresie musisz z tego zrezygnować. Wręcz przeciwnie, warto pozostać wiernym ASO i cieszyć się szeregiem przywilejów, które masz w związku z tym.

O swoich klientów zawsze będą dbać

Ile razy spotkałeś się, że twój niezależny mechanik nie miał czasu od razu naprawić twojego samochodu? Pół biedy, jeśli nadawał się on do jazdy, gorzej jak musiałeś przesiąść się na komunikację miejską, w oczekiwaniu na serwis. W ASO nie ma takiej możliwości. Możesz elastycznie dopasować datę naprawy samochodu, a jeśli jest taka konieczność, oddać go od razu. Co więcej, masz możliwość otrzymania samochodu zastępczego na ten czas i wciąż pozostać mobilnym. Mechanicy w Autoryzowanym Serwisie wytłumaczą ci też wszystko, co będziesz potrzebował. Przed rozpoczęciem naprawy dadzą ci pełną wycenę kosztów i w razie wątpliwości na pewno wszystko wyjaśnią. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, będą mogli podpowiedzieć ci również, jak dbać o poszczególne części, kiedy musisz zwrócić uwagę na konkretne podzespoły, a co nie musisz się w ogóle martwić. Naprawianie konkretnych modeli wiąże się również z tym, że na bieżąco przechodzą szkolenia organizowane przez producenta, który zaznajamia ich z wykorzystywanymi technologiami.

Naprawa szybka i niezawodna

W ASO używane narzędzia są dedykowane konkretnym modelom i na pewno są łatwiejsze w obsłudze niż uniwersalne. To nie tylko wygoda pracowników jest tutaj ważna, ale również to, żeby można było szybko naprawić twój samochód. Pracownicy na pewno użyją części i płynów, które spełniają wymogi producentów, mają do nich również szybszy dostęp ze względu na bezpośrednie dostawy z fabryki, bez udziału osób trzecich. Jeżeli producent wykryje jakąkolwiek wadę fabryczną, zostaniesz o tym poinformowany w pierwszej kolejności, a w ASO naprawią ci to bez żadnych opłat. Dodatkowo, najlepsze stacje przypominają o niezbędnych przeglądach czy wymianach płynów eksploatacyjnych. Wszystko po to, żebyś w ogóle nie musiał przejmować się techniczną stroną swojego auta, a mógł cieszyć się bezpieczną jazdą. Serwisowanie w ASO wpłynie również na cenę samochodu przy jego sprzedaży, dzięki czemu nie tylko pozbędziemy się auta szybciej, ale jeszcze za uczciwe pieniądze.

Szukasz dobrego serwisu ASO? Zobacz http://www.serwistoyoty.pl/przeglad

Add a Comment