Stroje kąpielowe tanio: co zrobić, by dobrze wyglądać na plaży?

By doskonale czuć się na plaży i spędzać tam upojne chwile, należy dobrze dobrać stój kąpielowy. Powinien on tuszować mankamenty figury. Bez tego ani rusz. Są różne triki na to, by optycznie wyszczuplić swoją sylwetkę. Warto pomyśleć o tym pod koniec sezonu, kiedy można spotkać liczne wyprzedaże.

Dobrze dobrany stój to podstawa

Jeśli planujemy pobyt nad wodą, dobrze dobierzmy strój kąpielowy. W przeciwnym razie plażowanie będzie dla nas udręką. Będziemy miały wrażenie, że wszystkie czy są skierowane w nasza stronę. W efekcie nie będziemy się dobrze czuć. Zamiast odprężyć się po ciężkim tygodniu pracy, będziemy zestresowane i nie odpoczniemy. Na szczęście dobór produktów na rynku jest ogromny i można tak zestawić strój, by zamaskować wszelkie niedoskonałości. Hitem jest strój wyszczuplający, który składa się z gęstej sieci marszczeń. Kostium jest zazwyczaj w ciemniejszych tonacjach, bo to optycznie wysmukla. Należy też zwrócić uwagę na biustonosz, który w przypadku pań o obfitych kształtach powinien być zabudowany. Z kolei kobiety, którym zależy na zatuszowaniu niewielkich rozmiarów muszą postawić na geometryczne wzory, które wizualnie powiększają piersi. Żeby zamaskować szerokie biodra można użyć pareo. Najlepiej wybrać się na zakupy pod koniec sezonu. Wtedy jest największa szansa na to być nabyć stroje kąpielowe tanio i o wysokiej jakości. Właściciele sklepów, chcąc pozbyć się końcówek serii, oferują asortyment w znacznie niższych cenach.

Na co zwracać uwagę przy zakupie kostiumu?

Oprócz tego, by dobrać strój do figury należy zwrócić uwagę na to, by był funkcjonalny i dobrze wykonany. Warto przyjrzeć się wykończeniom. Jeśli wszystko będzie dopracowane, to znaczy, że całość jest wysokiej klasy. Właśnie po sposobie zszycia i zamontowaniu można dodatków poznać , czy coś zostało dobrze zrealizowane, czy raczej mamy do czynienia z bublem. Kolejną istotną kwestią jest materiał, który powinien się szybko suszyć. To podstawa. Bez tego trudno o komfortowy wypoczynek. No chyba, że nie planujemy się kapać w wodzie. Przy dużych upałach to jednak najskuteczniejsza metoda na ochłodzenia ciała. Dobrej jakości kostiumy, w porównaniu z produktami chińskiego pochodzenia, są nieco droższe. Jeśli jednak zdecydujemy się na ich zakup pod koniec sezonu, to możemy liczyć na stroje kąpielowe tanio. Wiele osób wybiera taka formę. Kostium przyda się na przyszłość, a lepiej trochę poczekać i nabyć coś w rozsądnej cenie.

Add a Comment