Wycieraczki metalowe mają najwyższe miejsce w pierwszej strefie czyszczącej

Jesteś właścicielem sklepu albo kamienicy? Szukasz rozwiązania, które pomogłoby Ci zminimalizować koszty, jeśli chodzi o sprzątanie? W takim razie bardzo dobrze trafiłeś! Zobacz, czemu wycieraczki metalowe mają najwyższe miejsce w pierwszej strefie czyszczącej.

Lista zalet wycieraczek metalowych

Jeśli chodzi o wycieraczki metalowe to ich lista zalet jest naprawdę długa, a zastosowań jest wiele. Przede wszystkim stawiają na nie osoby, które mają własne sklepy lub kamienice. Tego typu wycieraczki układa się przed budynkiem i należą do tak zwanej pierwszej strefy czyszczącej. Co to oznacza? Ich zadaniem jest zebranie i zmagazynowanie wszelkiego brudu nim gość wejdzie do budynku. Kratownica świetnie sprawdza się w okresie zimowym, kiedy na drogach jest dużo śniegu czy błota. A jakie ma zalety? Prócz tego, że jest idealnym rozwiązaniem, kiedy chcemy utrzymać czystość w danym budynku, to jeszcze jest bardzo wytrzymała. Nie tylko jest odporna na korozję, ale także na wszelkie czynniki atmosferyczne. Promienie UV, mróz czy wiatr nie są jej straszne i nie przyśpieszają jej procesu zużycia. Jeśli postawimy na wycieraczki metalowe, wtedy mamy pewność, że będą nam one służyły przez wiele lat. Gdy już jesteśmy przy temacie kratownic, to warto również wspomnieć o tym, że mają one także działania antypoślizgowe. Jak to możliwe? Wynika to z ich specyficznej budowy. Dzięki temu, że posiadają one płaskownik poprzeczny, który ma specjalne nacięcia, masz pewność, że się na nich nie poślizgniesz, a co za tym idzie, że nie grozi Ci żaden upadek. Jakby tego było mało są one również bardzo łatwe w czyszczeniu. Aby je posprzątać, wystarczy użyć sprężonego powietrza lub myjki wysokociśnieniowej.

Element antykradzieżowy do kratownic

Dużym udogodnieniem, dzięki któremu masz pewność, że nikt nie ukradnie Ci wycieraczki metalowej, jest element antykradzieżowy do kratownic. Co to jest? Jest to element, który przykręca się śrubą z kołkiem rozporowym przez ramę montażową do podłoża.

Jak zamontować wycieraczki metalowe?

Montaż kratownic jest bardzo prosty. Wystarczy zamontować ją we wcześniej przygotowanym wpuście. Jeśli zaś decydujesz się na zestaw wycieraczki z ramą, to wystarczy ją osadzić w podłożu. Warto również wspomnieć o tym, że wycieraczki metalowe mają bardzo różne wymiary.

Add a Comment